Archive for the ‘Bezpłatne’ Category

bitdefender_antivirus_icon_120Darmowy program antywirusowy, dzięki któremu zabezpieczymy, komputer przed wszelkimi zagrożeniami takimi jak wirusy, spyware, ataki phishingowe czy rootkity. Aplikacja została wyposażona w zaawansowane mechanizmy skanujące, pozwalające wykryć i usunąć intruzy. BitDefender Antivirus Free Edition posiada również harmonogram skanowania, kwarantannę i funkcję wyświetlania szczegółowych raportów po przeprowadzonych skanowaniach.

Continue Reading

mks_virSkuteczny program antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę komputerów stacjonarnych, przenośnych, serwerów przed wszystkimi znanymi typami złośliwego oprogramowania i zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Do jego zalet można zaliczyć intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika. Aplikacja składa się z takich modułów jak monitor antywirusowy, skaner dyskowo-plikowy, moduł kwarantanny, moduł aktualizacji, skaner poczty, firewall, monitor rejestru, konsola administratora oraz menadżer procesów.

Continue Reading

kingsoft-antivirusKingsoft Antivirus to szybki, wydajny i darmowy program antywirusowy rodem z Chin. Działa w oparciu o chmurę, dzięki czemu wszystkie operacje są wykonywane na serwerach, a nie na naszym komputerze. Dzięki temu ma niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Do zalet można programu można zaliczyć intuicyjny interfejs, który sprawia, że nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemu z obsługą programu.

Continue Reading

rising-internet-securityRising Free Antivirus to program antywirusowy chroniący komputer przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami, robakami, rootkitami i innymi szkodliwymi programami. Aplikacja Rising Free Antivirus jest bardzo prosta w użyciu. Jej skuteczność zwiększa wbudowany moduł Active Defense, opatentowana technologia skanowania i usuwania nieznanych wirusów oraz funkcja automatycznych aktualizacji.

Continue Reading

mcafee_labs_stinger_icon_120Narzędzie przeznaczone do wykrywania i usuwania specyficznych wirusów. Nie gwarantuje ono pełnej ochrony przed wirusami, a jedynie umożliwia administratorom systemu przeskanowanie i usunięcie blisko 200 wirusów znajdujących się na “czarnej liście” programu McAfee Avert Stinger.  W poszukiwaniu wirusów program może skanować aktywne procesy, rejestr systemowy, sektory startowe dysków twardych jak i wybrane foldery/partycje.

Continue Reading

ad-aware-free-antivirus-plus_140x100Ad-Aware Free Antivirus+ to darmowy program antywirusowy bazujący na bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do usuwania z systemu komponentów malware i spyware. Jest wiele programów, które pozostawiają po sobie komponenty szpiegujące tj. programy i ich wpisy w rejestrze, które śledzą i zbierają nasze prywatne dane, uruchamiają bardzo kosztowne połączenia modemowe.

Continue Reading© Najlepsze programy antywirusowe do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem do pobrania.